Slevová karta OXYLIFE

Více než 1000 slev !!!

   Tým OXYLife DreamCARD se skládá z mladých, kreativních a dynamických lidí, kteří se rozhodli Vám jakožto držitelům OXYLife DreamCARD umožnit ochutnat nová jídla, navštěvovat nová místa, udělat něco pro své zdraví a krásu, zažít nová dobrodružství a v průběhu celého roku naplno využívat mnoha dalších výhodných nabídek našich partnerů po celé České republice.

   OXYLife DreamCARD je emitentem plastových slevových karet, díky kterým získáváte slevy a výhody. Nyní tyto karty nahrazuje moderní mobilní aplikace na platformy iOS a Android, kde je již platná karta implementována. Seznam obchodních partnerů a výše výhod jsou uvedeny v denně aktualizovaném internetovém katalogu slev, či přímo v mobilní aplikaci.

ŽÁDNÝ CASHBACK, ŽÁDNÉ SBÍRÁNÍ BODŮ - ALE OKAMŽITÁ SLEVA !!!
 

    Naši partneři jsou důkladně vybraní a prověření poskytovatelé celé šíře kvalitních služeb, u nichž stojí úplná spokojenost zákazníků vždy na prvním místě. Čeká na Vás velké množství příjemných překvapení, zajímavých nabídek a výhod po celý rok.

   Tímto vše nekončí, ale teprve začíná – naším cílem je umožnit Vám využívání OXYLyfe DreamCARD nejen ve Vašem městě, ale i v dalších městech po celé České republice, Slovensku a při cestování po dalších Evropských zemích.

Katalog slev: http://www.dreamcard.cz/cs/slevy/

Každý zakaznik OXYLife, který zakoupí kyslíkový koncentrátor, kyslíkový koktejler nebo kyslíkovou hyperbarickou komoru, dostává OXYLife Dreamcard v hodnotě 500,-Kč, ZDARMA!